Новини сайту

🚨 ЕЛЕКТРОННІ ЛІКАРНЯНІ

🚨 ЕЛЕКТРОННІ ЛІКАРНЯНІ

от Академія НСЗУ -
Количество ответов: 0

🍒 Команда Академії НСЗУ підготували для вас анімований курс, в якому ми намагалися максимально просто пояснити, які основні зміни відбудуться у процесі оформлення тимчасової непрацездатності та як правильно лікарю діяти в нових умовах.

〰️〰️〰️

Повний перехід усіх медичних закладів країни на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність відбудеться з 01 вересня 2021 року, а до 31 серпня працюватиме перехідна модель впровадження е-лікарняних.

Це означає, що з червня по серпень медичні заклади будуть формувати, як медичні висновки про тимчасову непрацездатність, так і видавати паперові листки непрацездатності.

Лікар більше не буде заповнювати жодних бланків, щоб засвідчити непрацездатність людини. А пацієнтам не доведеться бігати в лікарню за паперовим листком непрацездатності, нести його на роботу, щоб зафіксувати факт тимчасової непрацездатності, а роботодавці уникнуть паперової тяганини з Пенсійним фондом та Фондом соціального страхування у процесі оформлення своєму працівнику виплат за лікарняний.

〰️〰️〰️

КУРС СКЛАДАЄТЬСЯ:

📌із анімованого відео та

📌двох кейсів

📌та є можливість завантажити сертифікат: 0,25 балів


ТОЖ ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО НАВЧАННЯ!


🤓 Реєструйтеся на стрім курсу і чекайте на нові серії про електронний медвисновок про тимчасову непрацездатність.

‼️ Нові серії та інформація по темі буде оновлюватися в цьому навчальному стрімі, про що всі, хто буде зареєстрований на курсі отримаєте повідомлення на свою електронну адресу.